Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!
ID: MEI7733
Apartament
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 112 m2
Adresa
Përshkrimi

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 112 m2 i mobiluar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me dy ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me nje tryezë ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete. Gjithashtu ka dy ballkone me nje pamje mahnitese per te shijur ne cdo moment te dites pamjen panoramike te qytetit dhe kenaqesine e detit. Apartamenti ka mundesine e ngrohjes diellore ne pjesen me te madhe te dites, si dhe me nje investim te sapo perfunduar ne mobilim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

Tipare
  • View to Sea
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 112 m2
  • Sip. Totale: 112 m2
  • 600 €
  • Vollga
  • 284
Shpërndaje