Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET 450M2 TOKE NE XHAFZOTAJ !
ID: MEI7700
Tokë
Për Shitje
24,000 €
Sip. Totale: 450 m2
Adresa
Përshkrimi

Toka ka nje siperfaqe prej 450 m2. Pozicion shume i favorshem per ndertim te nje shtepie private, zone e banuar dhe me infrastruktur te rregullt. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni .

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 450 m2
  • Sip. Totale: 450 m2
  • 24,000 €
  • Xhavzotaj
  • 133
Shpërndaje