Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!
ID: MEI7553
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 86 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 74m2 dhe 86m2 siperfaqe totale. Organizohet ne nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese peskateshe me administri. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te cilesore dhe komode. Per informacione me te detajuara mos nguroni te na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 74 m2
  • Sip. Totale: 86 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Golem
  • 34
  • 1
Shpërndaje