Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE SHKALLNUR!
ID: MEI6911
Tokë
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 3000 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet toke ne Shkallnur, shume prane kodres se kuajve. Siperfaqja e prones eshte 3000 m2 e cila disponon forme te rregullt . Cmimi i tokes eshte 50 euro\m2. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 3000 m2
  • Sip. Totale: 3000 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Shkallnur
  • 252
Shpërndaje