Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE ARE NE SPITALLE!
ID: MEI6901
Tokë
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 11368 m2
Adresa
Përshkrimi

Toka ndodhet ne zonen e Spitalles me nje siperfaqe 11'368m2. Zona dhe pozicionimi i tokes eshte i pershtatshem per ndertime kapanonesh, magazinash dhe objekte te tjera industriale. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 11368 m2
  • Sip. Totale: 11368 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Spitalle
  • 82
Shpërndaje