Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ME PAMJE NGA DETI !
ID: MEI6581
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 60 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 60 m2
  • 300 €
  • Plazh
  • 252
Shpërndaje