Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!
ID: MEI6573
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 62 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera apartament tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjies, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar me ashensor ne katin e 4. Jepet i mobiluar dhe cdo gje e re. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per qetesine dhe akseset prane, Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 62 m2
  • 350 €
  • Fusha e Aviacionit
  • 169
  • 4
Shpërndaje