Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
ID: MEI6551
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Golemit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes me kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 300 €
  • Golem
  • 67
  • 3
Shpërndaje