Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA HOTEL NE PLAZH !
ID: MEI6148
Hotel
Për Qira
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 800 m2
Adresa
Përshkrimi

Hoteli jepet me qira dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te bregdetit. Ndodhet buze rruges dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Perbehet nga 4 kate, te gjitha te investuara per aktivitetin e hotelerise. Dhomat e hotelit ne total jane 18 dhe ne katin 0 ndodhet ambienti bar-restorant.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 18 Dhomë gjumi
  • 2 Dhomë ndenje
  • 18 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 600 m2
  • Sip. Totale: 800 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Plazh
  • 94
Shpërndaje