Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Zogu i Zi, Apartament 2+1 per shitje dhe qira
ID: MEI408
Apartament
Për Qira
500 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartament per shitje dhe qira tek Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh. Orientimin e ka shume te mire dhe eshte i organizuar dy dhoma gjumi ku njera eshte me ballkon, nje sallon bashke me guzhinen dhe nje ballkon. Si dhe dy tualete ku nje tualet eshte me ndricim natyral. Cmimi i qirase: 500 euro Cmimi i shitjes i diskutueshem. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin 0676022313

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 108 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 500 €
  • Zogu I Zi
  • 835
  • 3
Shpërndaje