Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE RRASHBULL !
ID: MEI5866
Vila
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 2025 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ndodhet ne zonen e Rrashbullit, e pozicionuar ne nje vend te qete dhe te pershtatshem per banim. Posedon nje siperfaqe trualli prej 2025 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 380 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate, ku kati i pare organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines , nje tualet dhe nje dhome, kati i dyte perfshin tre dhoma dhe nje tualet. Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Tipare
  • 4 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 380 m2
  • Sip. Totale: 2025 m2
  • 600 €
  • Rrashbull
  • 268
Shpërndaje