Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE NE ARAPAJ !
ID: MEI5865
Vila
Për Qira
220 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhetnje zone mjaft te qete dhe te populluar. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Vila eshte e rrethuar me kopesht dhe ofron nje post parkimi. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 220 €
  • Arapaj
  • 23
Shpërndaje