Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 TEK NOBIS
ID: MEI5860
Apartament
Për Qira
1,500 €
Sip. Totale: 165 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 3+1+2 tek Nobis. Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine te vecuar 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes me orjentim Veri-Jug.Apartamenti ka edhe nje post parkimi 100 €.Per me shume informacion kontaktoni Erjonen ne nr 0698557949.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 150 m2
  • Sip. Totale: 165 m2
  • 1,500 €
  • Liqeni I Tiranes
  • 83
  • 4
Shpërndaje