Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1 tek Green Coast Resort
ID: MEI5524
Apartament
Për Shitje
295,000 €
Sip. Totale: 131 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Green Coast Resort, apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma, tualet me siperfaqe 95.4m2, ka nje siperfaqe oborri prej 110m2 dhe nje post parkimi 17.5m2.Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 95 m2
  • Sip. Totale: 131 m2
  • 295,000 €
  • Bregdeti
  • 488
Shpërndaje