Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate
ID: MEI5344
Papafingo
Për Shitje
280,000 €
Sip. Totale: 223 m2
Adresa
Përshkrimi

Shiten Apartamente 2+1+2+verande tek Liqeni I Thate, apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertim. Apartamentet jane 126.6m2 bruto97.2m2 neto dhe 96.24m2 verande dhe 125.3m2 bruto, 96.2m2 neto dhe 93.6m2 verande. Cmimi eshte 1600 euro/m2 per apartament dhe 800euro/m2 per verande. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 97 m2
  • Sip. Totale: 223 m2
  • 280,000 €
  • Liqeni i Thate
  • 242
Shpërndaje