Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2
ID: MEI5340
Papafingo
Për Qira
400 €
Sip. Totale: 110 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Kodra e Diellit, jepet me qira Penthouse 2+1+2 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Penthouse organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Penthouse ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta, ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • 400 €
  • Kodra e Diellit
  • 359
  • 6
Shpërndaje