Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial
ID: MEI5320
Apartament
Për Shitje
221,500 €
Sip. Totale: 192 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial, ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit 2022, me punime cilesore dhe fasade e ventiluar. Apartamenti organizohet ne sallon me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale, 1 dhome lavanderie dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 167 m2
  • Sip. Totale: 192 m2
  • 221,500 €
  • Liqeni i Thate
  • 191
  • 2
Shpërndaje