Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Brryli, Jepet Apartament 2+1+2 Tualete me Qira.
ID: MEI5317
Apartament
Për Qira
400 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Ne zonen e Brrylit, prane maternitetit te ri, jepet me qira apartament 2+1+2 tualet. Apartament me siperfaqe 100 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim natyral, 2 ballkone dhe 2 korridore. Me vendodhje strategjike ne territor, prane maternitetit te Ri (Brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. Zona ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetesesa me komode. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar/korreduar totalisht dhe e sapo lyer. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin 0676022313

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 400 €
  • 56
  • 3
Shpërndaje