Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 në Laprakë!
ID: MEI5307
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 në Laprakë! Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Eshte i mobiluar dhe me hipoteke. Ka si pjese te saj dhe nje ballkon. Siperfaqe te brendshme 80 m2. Cmimi:300 euro/muaj. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: +355 68 229 40 95.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 80 m2
  • Sip. Totale: m2
  • 300 €
  • 100
  • 7
Shpërndaje