Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qira Penthouse 3+1 Te Kopshti Zologjik Me Pamje Nga Liqeni Tiranes
ID: MEI4989
Apartament
Për Qira
800 €
Sip. Totale: 140 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet Me Qira Penthause 3+1 Te Kopshti Zologjik, me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon rreth e qark apartamentit, me sistem kondicionimi chiller. Orientim me pamje te lire nga Kopshti dhe nga Liqeni Tiranes. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 800 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin 0698557949.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 140 m2
  • 800 €
  • 161
  • 8
Shpërndaje