Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Astir, Kompleksi Fratari!
ID: MEI4978
Apartament
mei.for_
300 €
Sip. Totale: 87 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zonen e Astirit, afer Kompleksit Fratari. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. Eshte i mobiluar. Ka 2 dhoma gjumi,kuzhine dhe 1 tualet. Cmimi: 300 euro/muaj. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin +355 68 288 45 49.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 87 m2
  • 300 €
  • Astiri
  • 2488
  • 3
Shpërndaje