Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMIT
ID: MEI4543
Apartament
Per Qira
400 €
Sip. Totale: 115 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet prane stadiumit, ne katin e pare banim te nje pallati te ri te perfunduar ne vitin 2020. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim veri-lindje-perendim, i cili i jep drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete, prane shume fasiliteteve per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 115 m2
  • Sip. Totale: 115 m2
  • 400 €
  • Stadiumi
  • 65
  • 2
Shperndaje