Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me qira penthouse 3+1+ 3 Tek Selvia
ID: MEI4540
Papafingo
Per Qira
950 €
Sip. Totale: 224 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira penthouse 3+1+ 3 Tek Selvia. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, garderobe, 3 tualete dhe 1 verande 45 metra. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 950 Euro Neto (pa taksa). Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 224 m2
  • 950 €
  • Selvia
  • 100
  • 11
Shperndaje