Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me Qira Apartamenti 2+1+Parkim tek Liqeni Artificial
ID: MEI4537
Apartament
Per Qira
2,500 €
Sip. Totale: 200 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet me qira apartamenti 2+1+parkim tek Liqeni Artificial ne katin e 5-te te nje pallti te ri cilesor . Apartamenti është totalisht i mobiluar në një stil klasik. Apartamenti është i shtruar me parket druri, dritaret jane me xham të dyfishtë me xham termik, tualetet janë të pajisura me pajisje sanitare me cilësi të lartë, kuzhinë moderne dhe pajisje shtëpiake të markave më të mira. Sistemi audio në të gjitha hapësirat e banesës, si dhe sistemi i ngrohjes dhe ftohjes qendrore. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim. Pallati ka kamera sigurie dhe roje 24-orëshe. Ky apartament ofron gjithçka për një jetë shumë komode dhe luksoze, gjithashtu ka 1 vend parkimi nën tokë., Përfshirë në çmim.Per me shume informacion dhe per te zhvilluar nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontaktoni Glediusin ne numrin e telefonit +355676022313.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 184 m2
  • Sip. Totale: 200 m2
  • 2,500 €
  • Liqeni I Tiranes
  • 131
  • 5
Shperndaje