Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kavajes
ID: MEI4415
Apartament
Per Qira
700 €
Sip. Totale: 128 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kavajes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ka 2 poste parkimi te perfshire ne cmim. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara, zone e qete dhe me pamje fantastike. Cmimi 700 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 128 m2
  • 700 €
  • Rruga e Kavajes
  • 76
  • 4
Shperndaje