Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Shkolla e Baletit
ID: MEI4408
Apartament
Per Qira
800 €
Sip. Totale: 150 m2
Adresa
Pershkrimi

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Shkolla e Baletit Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe oborr. Kat i dyte i nje vile te kendshme, mundesi parkimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 800 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 150 m2
  • Sip. Totale: 150 m2
  • 800 €
  • Shkolla e Baletit
  • 83
Shperndaje