Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate
ID: MEI4311
Apartament
Per Shitje
281,000 €
Sip. Totale: 234 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate ne katin e 6 jo i fundit ne nje pallate ne ndertim qe perfundon ne maj 2022, me punime cilesore dhe fasade e ventiluar. Apartamenti organizohet ne sallon me ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale, 1 garderobe dhe 4 ballkon. Orientim Jug-Perendim me pamje te lire nga Liqeni i Thate. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735. Cmimi: 281000 Euro

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 198 m2
  • Sip. Totale: 234 m2
  • 281,000 €
  • Liqeni i Thate
  • 98
Shperndaje