Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA GARSONIERE NE PLAZH
ID: MEI4247
Apartament
Per Qira
110 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Pershkrimi

Garsonieria eshte e mire organizuar me kuzhinen, nje kend divanesh dhe dhomen e fjetjes te ndare me nje vetrate xhami, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mirembajtur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 110 €
  • Plazh
  • 169
  • 3
Shperndaje