Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6
ID: MEI4148
Komerciale
Per Qira
210 €
Sip. Totale: 20 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambienti organizohet nga hapesira e biznesit dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe 20m2 dhe ndodhet ne ane te rruges, eshte i investuar se fundmi dhe ofron te gjitha fasilitetet per lloje te ndryshme biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 18 m2
  • Sip. Totale: 20 m2
  • 210 €
  • Lagjia 6
  • 65
Shperndaje