Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT
ID: MEI4145
Komerciale
Per Shitje
73,000 €
Sip. Totale: 45 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 45 m2 dhe organizohet ne hapesiren kryesore qe mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi, nje depo dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme dhe ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh, si: farmaci, studio, zyre etj. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 45 m2
  • Sip. Totale: 45 m2
  • 73,000 €
  • Stadiumi
  • 64
Shperndaje