Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT
ID: MEI4143
Komerciale
Per Qira
220 €
Sip. Totale: 45 m2
Adresa
Pershkrimi

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 45 m2 dhe organizohet ne hapesiren kryesore qe mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi, nje depo dhe nje tualet. Pozicioni i tij eshte i favorshem per zhvillimin e aktiviteteve dhe sherbimeve te ndryshme, si: farmaci, studio, zyre etj. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 45 m2
  • Sip. Totale: 45 m2
  • 220 €
  • Stadiumi
  • 82
  • 0
Shperndaje