Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET HOTEL NE SHKALLNUR
ID: MEI4101
Hotel
Per Shitje
410,000 €
Sip. Totale: 748 m2
Adresa
Pershkrimi

Ne Shkallnur prane rruges nacionale shitet hotel 5-katesh me siperfaqe totale te shfrytezueshme 748 m2. Te tre katet se bashku disponojne ne total 11 dhoma dhe 11 tualete ndersa kati i fundit eshte papafingo dhe bar. Hoteli ka dokumenta hipotekore te rregullta. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 11 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 11 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 748 m2
  • Sip. Totale: 748 m2
  • 410,000 €
  • Shkallnur
  • 62
  • 5
Shperndaje