Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA
ID: MEI3768
Apartament
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 73 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe te frekuentuara te Durresit, ne Vollga. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje banjo, te gjitha te rinovuara dhe investuara me kushte bashkekohore. Apartamenti pozicionohet ne katin 0 te nja pallati ekzistues. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 73 m2
  • 250 €
  • Vollga
  • 192
Shperndaje