Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE RRASHBULL PRANE KANTINES SE VERES
ID: MEI3767
Toke
Per Shitje
65,000 €
Sip. Totale: m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet toke are ne Rrashbull prane kantines se veres. Toka ka nje siperfaqe prej 1350 m2 dhe dalje direkte ne rruge . Vendodhja e saj dhe aksesi ne rruge mundesojne perbejne lehtesim te madh per bizneset. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhome ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: m2
  • 65,000 €
  • Rrashbull
  • 56
Shperndaje