Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITE APARTAMENTI 3+1 PRANE ISH-URT
ID: MEI3739
Apartament
Për Shitje
Cmimi sipas kërkesës
Sip. Totale: 122 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartamenti 3+1prane Ish URT-se. Apartamenti ka nje siperfqaqe prej 122 m2 ,ka nje mobilim modern dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , kuzhine se bashku me dhomen e ndenjes dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallatri te ri me ashensor. Vendodhja e tij mundeson akses ne gjithe fasilitetet e nevojshme dhe eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 122 m2
  • Cmimi sipas kërkesës
  • Zjarrefikeset
  • 937
  • 5
Shpërndaje