Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Stacioni i Trenit Jepet Me Qira Apartament
ID: MEI3537
Apartament
mei.for_
300 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek stacioni i trenit, kompleksi Usluga jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 300 €
  • Stacioni I trenit
  • 138
  • 2
Shperndaje