Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TE LAGJIA 7 (SHKOLLA 2 GJELAT)
ID: MEI3517
Apartament
Per Qira
200 €
Sip. Totale: 86 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne lagjen nr 7 dhe eshte ne katin e dyte me nje siperfaqe prej 86 m2. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 86 m2
  • Sip. Totale: 86 m2
  • 200 €
  • Lagjia 7
  • 48
Shperndaje