Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1
ID: MEI3487
Apartament
Per Qira
420 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek rruga e Elbasanit, afer fakultetit ekonomik jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 420 €
  • Rr. e Elbasanit
  • 133
  • 3
Shperndaje