Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: MEI3396
Apartament
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Kodra e Diellit, afer hyrjes se rezidences jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 250 €
  • Kodra e Diellit
  • 125
  • 2
Shperndaje