Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE VOLLGA
ID: MEI3381
Apartament
Per Qira
500 €
Sip. Totale: 105 m2
Adresa
Pershkrimi

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 105m2 i mobiluar ne qendër te Durresit me kulture historike. Apartamenti është në katin e 15-te te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me nje tryezë ngrënie, divan dhe kabinet TV, dy dhoma gjumi, dy tualete. Gjithashtu ka dy ballkone me nje pamje mahnitese per te shijur ne cdo moment te dites madheshtine e natyres dhe kenaqesine e detit. Apartamenti ka ajer te kondicionuar dhe mundesine e ngrohjes diellore ne pjesen me te madhe te dites. Me nje investim te duhur ne mobilim dhe i shtruar me parket. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 105 m2
  • 500 €
  • Vollga
  • 332
  • 15
Shperndaje