Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Liqeni i Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: MEI3310
Apartament
Per Qira
250 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Liqeni i Thate, rruga Hamdi Sina jepet me qira apartament 1+1 ne katin e3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 250 €
  • Liqeni i Thate
  • 204
  • 3
Shperndaje