Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Rruga e Kosovareve Shitet Apartament 2+1
ID: MEI3260
Apartament
Per Shitje
115,000 €
Sip. Totale: 97 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek rruga e Kosovareve shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Apartamenti disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 90 m2
  • Sip. Totale: 97 m2
  • 115,000 €
  • Rruga e Kosovareve
  • 356
  • 6
Shperndaje