Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1
ID: MEI3175
Apartament
mei.for_
300 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em ambient gatimi, dhoem gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 300 €
  • Komuna e Parisit
  • 185
  • 5
Shperndaje