Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1
ID: MEI3169
Apartament
mei.for_
87,500 €
Sip. Totale: 74 m2
Adresa
Pershkrimi

Tek Pazari i ri shitet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 66 m2
  • Sip. Totale: 74 m2
  • 87,500 €
  • Qender
  • 265
  • 8
Shperndaje