Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko.
ID: MEI2959
Apartament
Per Shitje
75,000 €
Sip. Totale: 106 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 8-te katesh me ashensore. Ambjenti organizohet nga korridori, salloni me ambient gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me ajrim natyral dhe nje ballkone. Ka nje orientim me drite Jug– Lindje. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 75 000 Euro

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 93 m2
  • Sip. Totale: 106 m2
  • 75,000 €
  • Astiri
  • 107
Shperndaje