Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar, Tek Rruga Teodor Keko.
ID: MEI2958
Apartament
Per Shitje
100,000 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri me ashensore. Ambjenti organizohet nga korridori, salloni me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrim natyral dhe dy ballkone. Ka nje orientim me drite Veri– Perendim. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 100 000 Euro

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 100,000 €
  • Unaza e re
  • 115
  • 1
Shperndaje