Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet me Qera Super Ambient Biznesi ne Laprake!
ID: MEI8229
Multipurpose space
To Rent
1,300 €
Sip. Totale: 130 m2
Address
Description

Jepet me Qera Super Ambient Biznesi ne Laprake! - Kati i 1-re - Siperfaqja 130 m2 - Lokacion teper te favorshem dhe lehte te aksesueshem - 1300 Euro/Muaj Për një vizitë në pronë kontaktoni në numrin: +355 68 30 10 137 [email protected] www.mei.al

Features
  • Bedrooms
  • Living room
  • Bathroom
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 130 m2
  • 1,300 €
  • Laprake
  • 38
  • 2
Share