Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK ISH KENETA !
ID: MEI8059
Commercial
mei.for_
400 €
Sip. Totale: 150 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient biznesi tek ish keneta me nje siperfaqe prej 150m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space, vendparkimi dhe si investimi qe behet qiramarresi njihet nga ana e pronarit. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshm dhe disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 130 m2
  • Sip. Totale: 150 m2
  • 400 €
  • Ish Keneta
  • 53
Share