Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!
ID: MEI8056
Apartment
For Sale
60,000 €
Sip. Totale: 63 m2
Address
Description

Apartamenti disponon 63m2 total dhe 57m2 te brendshem te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i investuar ne detaj. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me administrim dhe ashensor ne zonen e Shkembit te Kavajes. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. APARTAMENTI NDODHET MBI AUTOSTRADE! Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 57 m2
  • Sip. Totale: 63 m2
  • 60,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 76
Share