Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK GJYKATA !
ID: MEI7899
Commercial
To Rent
800 €
Sip. Totale: 210 m2
Address
Description

Jepet me qira ambient zyre me siperfaqe te brendshme prej 200m2, ne katin e dyte nga toka. Ambienti eshte i pershtatshem per cfaredo lloj biznesi, si zyra, njesi komerciale, klinika dentare apo kategori te tjera biznesesh. Perparesia kryesore eshte afersia me institucionet shteterore, bizneset private dhe aksesi i drejteperdrejte me rrugen kryesore te qytetit. Per vizite ne prone apo cdo informacion tjeter te nevojshem na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 200 m2
  • Sip. Totale: 210 m2
  • 800 €
  • Gjykata
  • 64
Share